UEFA EURO 2020 (2021) ) Program

Euro 2020 (2021) program complet. Date, programări și locuri pentru faza grupelor și meciurile din play-off.

Programmul complet EURO 2020

UEFA EURO 2020 va avea loc loc între 11 iunie și 11 iulie 2021.
Mai jos, puteți găsi calendarul complet al turneelor, inclusiv toate cele 51 de meciuri care urmează să aibă loc la Euro 2020 (2021).

*Acolo nu există un play-off pe locul trei între semifinaliștii învinși la Campionatele Europene.

EURO 2020 Schedule

Faza grupelor

Vineri, 11 iunie| ||224

Group A: Turcia vs Italia (21:00, Roma) – [03:00 (+1) în România Time (PHT)]

Sâmbătă, 12 iunie

Grupa A: Țara Galilor vs Elveția (15:00, Baku) – [21:00 PHT]
Grupa B: Danemarca vs Finlanda (18:00, Copenhaga) – [00:00 (+1) PHT]
Grupa B:Belgia vs. Rusia (21:00, Sankt Petersburg) – [03:00 (+1) PHT]

duminică, 13 iunie

Grupa D:Anglia vs Croația (15:00, Londra) – [21:00 PHT]
Grupa C: Austria vs Macedonia de Nord (18:00, București) – [00:00 (+1) PHT]
Grupa C: Olanda vs Ucraina (21:00, Amsterdam) – [ 03:00 (+1) PHT]

Luni, 14 iunie

Grupa D: Scoția vs Republica Cehă (15:00, Glasgow) – [21:00 PHT]
Grupa E: Polonia vs Slovacia (18:00, Sankt Petersburg) – [00:00 (+1) PHT]
Grupa E:Spania vs Suedia| ||252 (21:00, Seville) – [03:00 (+1) PHT]

Marți, 15 iunie

Grupa F: Ungaria vs Portugalia (18: 00, Budapesta) – [00:00 (+1) PHT]
Grupa F:Franţa vs Germania (21:00, Munchen) – [03:00 (+1) PHT]

Miercuri, 16 iunie

Grupa B: Finlanda vs Rusia (15:00, Sankt Petersburg) – [21:00 PHT]|| |264
Group A: Turkey vs Wales (18:00, Baku) – [00:00 (+1) PHT]
Grupa A:Italia vs Elveția| ||267 (21:00, Rome) – [03:00 (+1) PHT]

Joi, 17 iunie

Grupa C: Ucraina vs Macedonia de Nord (15 :00, București) – [21:00 PHT]
Grupa B:Danemarca vs Belg ium (18:00, Copenhaga) – [00:00 (+1) PHT]
Grupa C: Olanda vs Austria (21:00, Amsterdam) – [03: 00 (+1) PHT]

Vineri, 18 iunie

Grupa E: Suedia vs Slovacia (15:00, Sankt Petersburg) – [21:00 PHT]
Group D: Croația vs Cehia (18:00, Glasgow) – [00:00 (+1) PHT]
Grupa D : Anglia vs Scoția (21:00, Londra) – [03:00 (+1) PHT]

Sâmbătă, 19 iunie

Grupa F: Ungaria vs Franța (15:00, Budapesta) – [21:00 PHT]
Grupa F:Portugalia vs Germania (18:00, Munchen) – [00:00 (+ 1) PHT]
Grupa E: Spania vs Polonia (21:00, Sevilla) – [03:00 (+1) PHT]

duminică, 20 iunie

Group A: Italy vs Wales (18:00, Rome) – [00:00 (+1) PHT]
Grupa A:Elveția vs Turcia (18:00, Baku) – [00:00 (+1) PHT]

Luni, 21 iunie

Grupa C: Macedonia de Nord vs Olanda (18:00, Amsterdam) – [00:00 (+1) PHT]
Grupa C:Ucraina vs Austria (18:00, Bucha odihnă) – [00:00 (+1) PHT]
Grupa B: Rusia vs Danemarca (21:00, Copenhaga) – [03:00 (+1) PHT]
Group B: Finland vs Belgium (21:00, St Petersburg) – [03:00 (+1) PHT]

Marți, 22 iunie

Grupa D:Republica Cehă vs Anglia (21:00, Londra) – [03:00 (+1) PHT]
Grupa D: Croația vs Scoția (21:00, Glasgow) – [03:00 (+1) PHT]

Miercuri, 23 iunie

Grupa E: Slovacia vs Spania (18:00, Sevilla) – [00:00 (+1) PHT]
Grupa E: || |320Sweden vs Poland (18:00, Sankt Petersburg) – [00:00 (+1) PHT]
Grupa F: Germania vs Ungaria (21: 00, Munchen) – [03:00 (+1) PHT]
Grupa F: Portugalia v Franța (21:00, Budapesta) – [03:00 (+1) PHT]

Faza eliminatorie

Ozavile de finală

Sâmbătă, 26 iunie

1:Țara Galilor vs Danemarca (18:00, Amsterdam) – [00:00 (+1) PHT]
2: Italia vs Austria (21:00, Londra) – [03:00 (+1) PHT]| ||336

Sunday 27 June

3: Olanda vs Cehia (18:00, Budapesta) – [00:00 (+1) PHT]
4: | ||340Belgium vs Portugal (21:00, Sevilla) – [03:00 (+1) PHT]

Luni 28 iunie

5: Croația vs Spania (18:00, Copenhaga) – [00:00 (+1) PHT]
6: Franța vs Elveția (21:00, București) – [03:00 (+1) PHT]

Marți 29 iunie

7:Anglia vs Germania (18:00, Londra) – [00:00 (+1) PHT]
8: Suedia vs Ucraina (21:00, Glasgow) – [03:00 (+1) PHT]

Zile de odihnă pe 30 iunie și 1 iulie

Sferturi de finală

vineri 2 iulie

QF1: Elveția vs Spania (18:00, Sankt Petersburg) – [00: 00 (+1) PHT]
QF2:Belgia vs Italia (21:00, Munchen) – [03:00 (+1) PHT ]

Sâmbătă, 3 iulie

QF3:Republica Cehă vs Danemarca (18:00, Baku) – [00:00 (+1) PHT]
QF4: Ucraina vs Anglia (21:00, Roma) – [03:00 (+1) PHT]

Zile de odihnă pe 4 și 5 iulie

Semifinale

Marți, 6 iulie

SF1:Italia vs Spania (21:00) , Londra) – [03:00 (+1) PHT]

Miercuri 7 iulie

SF2:Anglia vs Danemarca (21:00, Londra) – [03:00 (+1) PHT]

Zile de odihnă pe 8, 9, 10 iulie

Finala

duminică 11 iulie

Italia vs Anglia (21:00, Londra) – [03:00 (+1) PHT]

Bonus de bun venit 100% până la 500 RON + 35 FS
Pe această pagină
Top site-uri de pariuri
22BET

Bonus de bun venit 100% Până la 650 RON

PNXBET

Bonus de bun venit 100% Până la 2000 RON| ||588

Melbet

Bonus de bun venit 140 RON Pariu gratuit

Obțineți bonusuri exclusive!| ||616
Subscribe and be the first to receive the best betting offers
Fără spam. Promitem.
Vă puteți dezabona oricând.

*Prin abonare, certificați că aveți peste 18 ani